Egyedülálló aktív védelem! Füstágyú.

Karrier

Magyarország vezető füstágyú beszállítója értékesítői munkatársat keres termékeinek forgalmazására biztonságtechnikai cégek felé!

A Protect HRS vagyonvédelmi rendszerek értékesítésével foglalkozik, melyek közül fő profilunk a Füstágyú rendszer értékesítése. A Füstágyú egy olyan vagyonvédelmi rendszer, mely a piacon egyedülálló módon nemcsak jelzi, hanem meg is akadályozza az ingatlanba való bejutást, ugyanis a riasztó aktiválódásakor sűrű, átláthatatlan füsthöz hasonló anyaggal teríti be a területet, melynek hatására a behatoló azonnal elveszíti a tájékozódó képességét. Célunk, hogy ezeket a rendszereket leendő ügyfeleink minél szélesebb köre megismerje, és felismerje a benne rejlő vagyonvédelmi lehetőségeket.

Új kollégánk feladatai:

  • növekedési és terjeszkedési lehetőségek felismerése
  • új ügyfelek szerzése és a megbízások teljes körű lebonyolítása
  • kapcsolattartás a meglévő ügyfelekkel, kiemelt partnerekkel, szervezetekkel
  • irányítja a vállalat értékesítési, ügyfélszolgálati és marketing tevékenységét
  • értékesítési folyamatok végigkövetése
  • árajánlatok készítésének felügyelete
  • szerződések előkészítése, tárgyalások szervezése, vásári részvételek
  • értékesítési terv, folyamatelemzések, jelentések készítése, mérőszámok rendszerének kialakítása, működtetése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • 3-5 év kereskedelmi vezetői tapasztalat (biztonságtechnikai területen szerzett tapasztalat előnyt jelent)
  • magabiztos tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • modern, sikeres értékesítési technikák alkalmazása
  • kiváló kommunikációs, szervező és problémamegoldó képesség
  • kiváló vezetői képességek
  • önálló, pontos munkavégzés, rendszerszintű gondolkodás
  • fogékonyság új kihívások iránt, dinamizmus
  • B kategóriás jogosítvány, vezetési tapasztalat

Amit ajánlunk:

  • versenyképes jövedelem (fix+jutalék)
  • kihívásokkal teli feladatok
  • stabil hátterű, növekedésorientált vállalat

Munkavégzés helye:

Budapest

Amennyiben elvárásaink alapján úgy gondolja, hogy Ön az az ember, akit keresünk, kérjük, hogy küldje el önéletrajzát és motivációs levelét a hr@fustagyu.hu e-mail címre.